25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Меган Фокс се појави со пижама на црвениот тепих?

Најчитани вести

Меган Фокс важи за една од најубавите жени во светот, но тоа не може да се каже за нејзиното последно појавување на црвениот тепих, особено кога е во прашање изборот на облека.

Таа облекла фустан кој и со дизајнот и со бојата потсетува на ноќница. Повторно, како и секогаш, привлекла многу погледи, но овојпат поводот за тоа не бил воопшто позитивен.

Лоши оценки за овој стајлинг добила и од публиката и обожавателите, но и од модните критичари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com