9.8 C
Skopje
Monday, October 18, 2021

Меган Фокс е вистинска БОМБА, а ова е нејзиното НАЈЖЕШКО издание до сега!

Најчитани вести

Актерката Меган Фокс (35) е фотографирана на сет во Лос Анџелес.

Нејзините жешки фотографии кружеа на интернет и сите се согласија дека изгледа подобро од било кога во оваа црвена комбинација.

Таа искомбинира црвен блејзер и здолниште, а се надополни со интересни златни сандали.

“Простатитисот исчезнува за само два дена, главната причина е…

Она што на сите им падна в очи е дека актерката под црвениот блејзер нема ништо.

Неколку дена подоцна, таа беше фатена во посета на своето момче Машин Ган Кели, кој снимаше спот за една од песните од неговиот албум.

Инаку, Машин Ган Кели и Меган Фокс се во врска од минатата година, кога актерката се разведе од актерот Брајан Остин Грин, со кого има три деца. Брајан е најпознат за нашата публика по серијата Беверли Хилс.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com