-5.2 C
Skopje
Saturday, January 22, 2022

Меган Фокс во необично издание прошета по улиците на Л.А.

Најчитани вести

Холивудската актерка Меган Фокс неодамна беше „уловена“ на улиците во Лос Анџелес во урбано модно издание.

Познатата 35-годишна актерка беше облечена во секојдневни фармерки со длабок струк и тексас јакна, но главната sвезда на нејзината облека беше тесното боди во зелена боја.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com