31.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Меган пука од бес! Кралицата ја покани Анџелина Џоли на чај!

Најчитани вести

Кралицата Елизабета Втора има нов план преку кој сака уште повеќе да се поврзе со младите низ целиот свет. Преку познати личности, таа сака да дознае што е можно повеќе за проблемите што ги мачат младите, а прва на нејзината листа што може да и помогне во ова е 45-годишната холивудска актерка Анџелина Џоли.

‘Кралицата ги свртува своите приоритети, особено сега кога се откажа од Хари и Меган и направија што било важно, и покрај тоа што претходно и ветив дека ќе ги преземе ангажманите за млади како нејзина улога број еден. Беше импресионирана од професионализмот и работата на Анџелина во добротворни цели и ги замоли своите асистенти да договорат средба со неа “, изјави неименуван извор.

angelina jolie, kraljica elizabeta

„Анџелина секогаш ја почитувала кралицата“, вели изворот. Славната актерка и кралицата Елизабета прв пат се сретнаа во 2014 година кога кралицата и додели титула почесна дама на Џоли, а повторното обединување може да има исклучително лош ефект врз „забеганата“ војвотка од Сасекс, 39-годишната Меган Маркл да добие шанса скоро една година да се запознаеме со Анџелина. Извори блиски до Маркл тврдат дека од моментот кога се преселила во САД, Меган се обидела да стапи во контакт со холивудската актерка и да и предложи ручек, но нејзините повици останале неодговорени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com