10.8 C
Skopje
Thursday, February 2, 2023

Меган Маркл или Бијонсе: Моден дуел на премиерата на “Кралот лав”

Најчитани вести

На филмската премиера на новата адаптација на „Кралот лав“, Меган Маркл и Бијонсе привлекоа најголемо внимание. Војвотката од Сасекс и поп-ѕвездата придружувани од нивните сопрузи, блеснаа секоја на свој начин.

Маркл одбра елегантен црн фустан со транспарентни ракави, креација на Џејсон Ву, кој го надополни со чанта на Гучи.

Бијонсе, пак, се одлучи за впечатлива златна креација на Cong Tri./zenskimagazin.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести