-0.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Меган во фармерки навиваше за Серена

Најчитани вести

Меган Маркл во фармерки и палто на Вимблдон за да ја бодри добрата пријателка Серена Вилијам. Таа во живо го следеше мечот на Серена Вилијамс и Каја Јуван на Вимблдон. 37-годишната војвотка ја бодреше својата пријателка Вилијамс до победа. Таа на трибините на престижниот тениски турнир се појави со две пријателки, а носеше неформална комбинација од тесни фармерки и палто со тенки риги од брендот L’Agence.

Многумина забележаа дека таа носи накит,  приврзок со буквата „А“, посветен на нејзиниот син Арчи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com