15.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Мајли Сајрус има ново момче? Славната пејачка е фотографирана со ПОЗНАТ музичар!

Најчитани вести

Американската пејачка Мајли Сајрус (28) ги разгоре гласините за нова врска со ексцентричниот музичар Јангблад (23) од Велика Британија.

Имено, Мајли беше фотографирана во многу блиско издание со помлад музичар во ресторан во Лос Анџелес, каде беа придружувани од пријатели.

Имаме нов пар на сцената? – прашуваат фановите по новите папарацо фотографии кои го обиколија светот.

Мајли не можеше да ги тргне очите, рацете и усните од Јангблад и продолжи да го гали и да му се смешка.

Јангблад ги потпираше нозете на Мајли додека таа играше со него, а фановите коментираа:

„Не е со него, нели?“, „Ликот е одвратен“, „Баш се најдоа“, „Јас сум толку воодушевен“, беа коментарите на обожавателите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести