8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Маја Беровиќ банкротираше, се огласи после вестите дека купила јахта: „Сиромашна сум!“

Најчитани вести

Маја Беровиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот. Во последно време, често има закажани настапи и полни клубови и стадиони до последно место. Од тука не не чуди што сметката на пејачката е се „пополна“, а деновиве се појави и приказна дека сопственичката на хитот „Право време“ купила јахта.

Летово го минувам работно, Хрватска, Македонија, Црна Гора, но кога ќе дојде време за одмор сигурно дека ќе го искористам. Во Хрватска најдов малку време за себе и ми беше супер, бевме на плажа со сопругот, се одморивме. Не е точно дека сум купила јахта, нема ништо од тоа, имам само автомобил, сиромашна сум, изјавила Маја за српски „Свет“.

Никогаш во животот не сум мечтаела за материјални работи и можеби затоа Бог ми даде се’, заклучила пејачката./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести