31.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Мачките повеќе не се како порано: Исплашен мачор доживеал стрес кога го видел стаорецот!

Најчитани вести

Кој е пленот тука?

Неговото зевање не натера прво да помислиме дека е премногу мрзeлив или доволно сит за да го здроби, а потоа се уверивме во нешто сосема спротивно.

Додека плашливо го гледаше стаорецот, тој безуспешно се обиде да му пристапи со страв дека ќе го забележи.

Кога стаорецот се свртел, мачето од страв рипна до таванот. Се чини дека мачките повеќе не се како порано.

Погледнете како сето тоа изгледаше на видеото на почетокот на текстот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com