7.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Мартија пресреќна: Најголемото наследство го доби од мајка си

Најчитани вести

Мартија отсекогаш знаела како да не изненади со нејзината блескава убавина, објавувајќи слики на социјалните мрежи, а воедно треба да и се заблагодариме бидејќи дефинитивно знае како да ни го исполни денот со позитива.

За тоа колку е прекрасна и талентирана, може да зборуваме многу, но најголемата препишана среќа и е наследството од мајка и.

Мартија објави слика заедно со мајка си, на која може да кажеме дека нејзината прекрасна насмевка е најголемото богатство кое го наследила од мајка си.

Не постои поубав човек од среќниот, а оваа фотографија е доказ за тоа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com