Home » Марија Шерифовиќ со два збора и се обрати на Александра Пријовиќ на вчерашниот концерт! (ВИДЕО)

Марија Шерифовиќ со два збора и се обрати на Александра Пријовиќ на вчерашниот концерт! (ВИДЕО)

by Lina Muslija

Марија Шерифовиќ присуствуваше на првиот од трите концерти на Александра Пријовиќ во белградската арена „Штарк“.

Таа ја поддржа својата помлада колешка со своето присуство, а за време на концертот почуствувала потреба да и се обрати.

Со снимка од арената, Марија на Инстаграм напишала само две реченици, но во овој случај сосема доволно за на сите да им стави до знаење што мисли за Александра и нејзиниот успех.

„Go Girl“ – напишала Марија.

Александра концертот го завршила со солзи, додека сите аплаудирале и го извикувале нејзиното име.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More