27.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Марија Шерифовиќ се повлекува од јавноста: „Доста беше!“

Најчитани вести

Екипата на „Бекстејџ“ викендов беше во Белград каде присуствуваше на првото издание на регоналниот музички фестивал „Влез“, а во рамки на хепенингот свои концерти одржаа над 45 изведувачи, меѓу кои беше и Марија Шерифовиќ која беше главна ѕвезда на последната фестивалска вечер.

Во интервјуто за најгледаниот естраден магазин на домашен терен, пејачката сумираше импресии и впечатоци од настапот, но откри и дека едвај чека да се реализира во улогата на мајка.

Призна и дека ова е нејзино последно интервју за оваа година со оглед на тоа што планира да се посвети на снимањето на новиот албум, па поради тоа ќе биде во медиумска илегала.

Што се откри најголемата поп ѕвезда во регионот, погледнете во видеото во продолжение:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com