21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Маријан Стојаноски се сврши со Наташа

Најчитани вести

Пејачот Маријан Стојаноски се сврши со својата избраничка Наташа, а убавата вест ја споделија и на социјалната мрежа Фејсбук. Инаку, Маријан Стојаноски досега приватниот живот го чуваше подалеку од очите на јавноста, но веста за неговата свршувачка веднаш се прошири на социјалните мрежи.

Маријан и Наташа беа подолго време во љубов пред да се решат за брак.

Марјан Стојановски можеби подолго време нема издадено нова песна, но тој е активен член на хорот на операта во МОБ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com