9.8 C
Skopje
Monday, December 6, 2021

Марина Гагиќ се стегна во танга

Најчитани вести

Популарниот српски пејач Дарко Лазиќ и неговата избраничка Марина Гагиќ го искористија убавиот и сончев ден да се релаксираат покрај базенот.

Таа сподели фотка со која докажа дека веднаш се вратила во форма по породувањето. Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com