24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Марго Роби божествена помеѓу Бред Пит и Леонардо Дикаприо на премиера во Лондон

Најчитани вести

Премиерата на „Once Upon a Time in Hollywood“ го раздрма Лондон. Холивудските ѕвезди од најновото филмско остварување на Квентин Тарантино загосподарија на свеченоста во британската метропола.

Марго Роби изгледаше беспрекорно во темнопортокалова креација од Оскар де ла Рента помеѓу нејзините славни колеги – Бред Пит и Леонардо Дикаприо./femina.mk

Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com