Home » Марго доби неверојатна понуда поради еден кадар во филмот „Barbie“: Понудена ѝ е соработка вредна 300 илјади евра

Марго доби неверојатна понуда поради еден кадар во филмот „Barbie“: Понудена ѝ е соработка вредна 300 илјади евра

by Lina Muslija

Главната улога на филмот „Barbie“ кој ги сруши сите рекорди, актерката Марго Роби, иако заработи милиони долари, деновиве доби необична понуда. Имено, сопственичката на платформата „Fun With Feet“, која, очигледно објавува фотографии од стапала, на актерката и испратила понуда вредна 250.000 фунти или нешто повеќе од 293.000 евра.

Како што пренесуваат медиумите, основачката на платформата ѝ понудила да ги продава фотографиите од нејзините стапала, откако кадарот во филмот со нејзините стапала ги „полуде“ фановите.

-Од стапалата на  Барби се заработуваат луди пари, верувајте ми, заклучила таа, а понудата ја испратила и до Рајан Гослинг, кој го игра Кен.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More