Home Хроника Манијак во Ѓорче Петров, во парк допирал малолетнички и им нудел алкохол

Манијак во Ѓорче Петров, во парк допирал малолетнички и им нудел алкохол

by Журнал.мк

Маж на возраст од околу 60 години недолично се однесувал кон три малолетни девојчиња во парк во населбата Ѓорче Петров. Според пријавата во полиција, тој ги добирал и им нудел алкохол на девојчињата.

Од МВР велат дека работат на расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More