21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Манекенката пресреќна: Симона Станковска стана мајка

Најчитани вести

Симона Станковска вчера за првпат се оствари во улогата на родител. Поранешната водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“ и манекенка со неколку интернационални титули за убавина, среќната вест за раѓањето син на сподели на својот профил на Инстаграм, каде ѝ пристигнаа многу честитки од пријателите.

Станковска веќе подолго време живее на релација Скопје-Белград со партнерот кој е спортист и за кого никогаш не зборувала во јавноста./zenskimagazin.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com