18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Манекенката Бојана Нушкова ги почести обожавателите на Инстаграм со топлес-фотографија

Најчитани вести

Дефинитивно манекенката Бојана Нушкова е една од најбараните и најатрактивни манекенки во нашата земја.

Оваа млада скопјанка со својот изглед предизвикува воздишки каде и да стигне, а особено е популарна на социјалните мрежи каде честопати може да ја видиме во провокативни изданија.

Таа овој пат на „стори“ објави фотографија на која позира во топлес.

Може само да претпоставиме како им е на нејзините обожаватели./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com