3.8 C
Skopje
Tuesday, November 30, 2021

Мало шоу на Елмас во соблекувалната на Наполи 🎥

Најчитани вести

Репрезентативецот на Македонија, Елиф Елмас важи за еден од оние кои знаат да направат добра атмосфера во соблекувалната на Наполи.

Доказ за тоа и последното видео кое беше објавено на Инстаграм профилот на неговиот соиграч Амир Рахмани.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com