21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Малолетници нападнале Мајка и ќерка во градски автобус

Најчитани вести

Скопје, 21 октомври- Мајка и ќерка биле нападнати во градски автобус во Скопје од група малолетници вчера попладне.

Нападот се случил во автобус број 21, додека возел по улицата „Скупи“.

МВР работи на расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com