7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Малолетник претепан во Скопје

Најчитани вести

Скопје, 9 август- Татко пријавил дека бил нападнат неговиот 17-годишен син во Скопје. Како што информира МВР, синоќа во 21.30 часот во СВР Скопје А.А.(53) од Скопје пријавил дека на улицата ,,Максут Садик“, Х.К.(33) од Скопје физички го нападнал неговиот 17-годишен син. Се работи на расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести