-8.2 C
Skopje
Wednesday, February 8, 2023

Малку или многу бизарно: Кортни Кардашијан го шокираше светот со начинот на кој покажува љубов кон своето ново момче

Најчитани вести

Во низата нивни „чудни“ постапки, се истакна последната – а можеби и најбизарната.

Најстарата сестра на славниот клан Кардашијан-Џенер, Кортни Кардашијан, од неодамна е во врска со тапанарот на групата Блинк 182, Тревис Баркер.

Иако беа пријатели со години, меѓу нив се роди љубов и тие првично се криеја од јавноста. Сепак, тие сега се поотворени и честопати се мета на папараците. 

Кортни не се ни размислува да покаже љубов кон својот партнер на најнеобичен начин, а многумина коментираат дека нејзиното однесување е сосема поинакво.

 Двајцата честопати имаат малку бизарни испади на социјалните мрежи, како кога Тревис ѝ го честиташе роденденот со видео во кое таа му го цица палецот, потоа таа му направи тетоважа на своето момче, а тоа се само некои од низата акции што ги шокираа следбениците.

Кортни сега отиде чекор подалеку и на Инстаграм сподели фотографии од ампула со крв, на кои е напишано името на нејзиното момче Тревис Баркер со црн фломастер, и датумот на неговото раѓање 14 ноември 1975 година, покрај фотографијата стави црно срце.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести