-0.2 C
Skopje
Wednesday, January 26, 2022

Македонски Телеком прославува 100.000 Magenta 1 семејства

Најчитани вести

Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред шест години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место, за целото семејство и за сите бизнис потреби. Во текот на годините, Magenta 1 постојано се надоградуваше, се прилагодуваше на очекувањата на корисниците и воспостави нови стандарди.

Славиме 100.000 Magenta 1 семејства, кои не се само бројка, туку обврска да бидеме уште подобри. Прославуваме заедно со промотивен пакет од 100 GB мобилен интернет, кој се активира преку TelekomMK app. Важи за сите Magenta 1 мобилни линии на М и L тарифните модели и Magenta 1 Business M и L и може да се користи до крајот на годината.

Приватните и деловни Magenta 1 корисници може да добијат и брендиран Love Magenta ранец, доколку склучат/обноват договор за лојалност во промотивниот период.

Ја имаме довербата на 100.000 Magenta 1 семејства, кои уживаат во придобивките на најдобриот пакет за интегрирани услуги на пазарот. Да прославиме заедно!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com