10.8 C
Skopje
Thursday, February 2, 2023

Македонскиот пејач ќе стане татко – го откри и полот на бебето

Најчитани вести

Македонскиот поп-пејач Дарко Илиевски кој живее на Флорида, на својот Инстаграм профил се пофали дека со сопругата Ивана чекаат бебе.

Тој со фотографија направена на една од плажите на Флорида откри дека ќе добие син.

-Најубаво чувсто на светот е кога секој ден те гледам како растеш. Растеш едно мало човече кое ќе биде наследник, плод на нашата љубов. Прво па машко. Ве сакам срциња мои, – напиша Дарко на својот профил на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести