7.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Македонската манекенка и бремена го одзема здивот

Најчитани вести

Македонската манекенка која е и светски позната, Катарина Ивановска и покрај тоа што е бремена, не е спречена да ужива во вечерните излегувања.

И бремена изгледа неверојатно и ги привлекува сите погледи.

Таа во еден скопски бар се појави во впечатлива комбинација, а фотографии од вечерта објави на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com