12 C
Skopje
Monday, May 17, 2021

Македонската манекенка и бремена го одзема здивот

Најчитани вести

Македонската манекенка која е и светски позната, Катарина Ивановска и покрај тоа што е бремена, не е спречена да ужива во вечерните излегувања.

И бремена изгледа неверојатно и ги привлекува сите погледи.

Таа во еден скопски бар се појави во впечатлива комбинација, а фотографии од вечерта објави на Инстаграм.

View this post on Instagram

In @markov_style ❤️

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести