8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Македонската водителка со „тело боли глава” и по породувањето

Најчитани вести

Некогашната водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“, манекенката Мартина Михајловска во април се реалзираше во една од најубавите улоги и стана мајка на мало женско бебенце, а сега покажа како изгледа неколку месеци по породувањето.

Михајловска изгледа одлично, а бикинито одлично и прилега на нејзиното тело.

Најнови вести