16.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

Маж претепан пред супермаркет во Скопје

Најчитани вести

Скопјанец бил претепан пред маркет во Аеродром, информираат од СВР Скопје.

-На 20.09.2022 во 22.10 часот во Полициската станица Аеродром, З.С.(56) од Скопје пријавил дека околу 18.40 часот на паркинг пред маркет на подрачје на Аеродором бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од полицијата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com