10.6 C
Skopje
Saturday, October 16, 2021

Мажите лудуваат по неа, прогласена е за најатрактивна девојка на светот (ФОТО)

Најчитани вести

Имено, Џордан Вудс била најдобрата пријателка на Кајли Џенер, а го прекинале пријателството кога во јавноста одекна веста дека Џордан ја поминала ноќта со сопругот на нејзината сестра, со која исто така била блиска.

Иако била блиска со сите сестри Кардашијан, по ова откривање тие не сакале веќе да имаат никаков контакт со неа.

Иако негирала дека нешто се случило, сепак не ја пропушти можноста за инстант слава. Максимално ги искористи своите пет минути. Била среќна да дава интервјуа, да зборува за она што навистина се случило, а потоа почна да објавува се` повеќе провокативни фотографии на социјалните мрежи. Се појавува во јавноста во многу смели изданија.

После тоа, холивудските славни личности започнаа да се тркаат околу младата Џордан. Преку ноќ таа стана најпосакуваната девојка во Холивуд, а многумина ја нарекуваат најатрактивна и најзгодна девојка на светот.

Најмоќните мажи во Холивуд не можеле да одолеат на нејзиниот шарм, и како што признава, добила неверојатни понуди. Мажите, вели таа, се подготвени да ги напуштат своите жени поради неа и да го стават целиот живот во опасност.

Таа го избрала Карл Ентони Таунс, кошаркар со кого е во врска една година. Спортистот не крие дека е луд по неа, ја носи на скапи вечери и ја опсипува со внимание.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com