21.8 C
Skopje
Friday, July 30, 2021

Мадона ужива со 29 години помладото момче, а фановите ја критикуваа за еден детал

Најчитани вести

Пејачката Мадона повторно е на удар на критиките. Нејзиното 29-годишно момче Ахламалик Вилијамс го прослави својот роденден во саботата.

По тој повод, Мадона објави компилација од заеднички фотографии.

“Среќен роденден, љубов. Ти благодарам што ми ги отвори очите. Како да објаснам како се чувствувам? Одиме да се ​​онесвестиме”, рече Мадона во изјавата.

Многумина беа привлечени од џоинтот што го пушеа. На една фотографија, Ахламалик пушта чад во устата на Мадона.

„Ова е непотребно“, „Мило ми е што си среќна, но пушењето е одвратно“, „Малку претеравте“, напишаа нивните следбеници.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести