-6.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Магичен потег на Халанд

Најчитани вести

Ерлинг Халанд на тренингот на Борусија Дортмунд ја покажа својата класа.

Напаѓачот, кој на 67 натпревари за Борусија има постигнато 68 гола, постави три топки една на друга, а потоа секоја посебно ја испрати во целта поставена во голот.

Неговата акробација Бундеслигата ја објави на социјалните мрежи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com