7.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Луна Џогани стави силикони: Градите ми се преубави

Најчитани вести

Победничката на реалното шоу „Загруга 2“, Луна Џогани, стави силикони на градите. Таа објави видео на социјалните мрежи по операцијата и откири дека си ја исполни долгогодишната желба.

„Здраво друштво, сакам да ви кажам дека штотуку ме оперираа. Градите ми се преубави, колку што знам. Уште не сум ги видела. Сега не мора да гледам во туѓи гради, имам мои“, рече Луна во видеото што го објави на социјалните мрежи.

По операцијата со неа биле мајка ѝ, пејачката Анабела Атијас и нејзиното момче Марко Миљковиќ, кого го запозна на снимањето на реалното шоу. Два дена по интервенцијата, лекарите ја пуштиле дома, каде што ќе мора да мирува повеќе од еден месец, пишуваат српските медиуми.

Луна неодамна ја промовираше нејзината прва песна „Деветти круг“. Аранжманот на песната го направи Дарко Димитров, а пратечките вокали ги испеа Антониа Гиговска. Текстот  Луна Џогани стави силикони: Градите ми се преубави е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com