21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Луна Џогани раскина со своето момче па направи потег кој зачуди многумина

Најчитани вести

После многуте шпекулации за пропаднатата врска на Луна Џогани и Марко Миљковиќ, тоа што тој ја отследи од Инстаграм само ги подгреа сомнежите.

Од друга страна, таа не даде одговор на горливото прашање, но се спакува и објави на споменатата социјална мрежа дека ја напушта Србија.

Во тоа време, Марко преку својот профил откри дека ги сака дождливите денови додека се вози низ Белград, а потоа се побуни откако дозна дека ги губи следачите поради драмата која никако да се стиши.

Ни едниот ни другиот се уште јавно не се огласија за прекинот на врската. Тие не одговорија ни на бројните прашања на фановите кои постојано се интересираат за тоа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com