18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Луна Џогани одблиску ја покажа својата најнова естетска „инвестиција“

Најчитани вести

Луна Џогани, ќерката на популарните фанки Џи која победи во „Задруга2″, по излегувањето од реалното шоу и победата, си стави силикони кои сега гордо ги покажува.

Таа не ретко знаеше дека каже дека е рамна како даска, но сега има со што да се пофали./signal.mk

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com