19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Луна Ѓогани ги откри причините за раскинувањето со Марко: „Завршивме засекогаш!“

Најчитани вести

Минатата недела Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ ја раскинаа љубовната врска, a сега Луна за прв пат за српските медиуми ги открила причините за разделбата.

Не можам да кажам дека сум несреќена. Човек мора да биде среќен и задоволен од самиот себеси за да биде воопшто среќен. Не можам да бидам несреќена што се разделувам од емотивениот партнер, но да, тажна сум. За жал, љубовта не е доволна за врската да функционира. Мора да има компромиси и разбирање и да ја прифатите личноста таква каква што е. Никогаш нема да слушнете грд збор од мене за Марко. Бев со овој човек 11 месеци, имав убави моменти. Ги заборавам грдите, рекла Луна за Пинк.рс.

Потенцирала и дека завршиле засекогаш и дека немаат намера да и дадат втора шанса на љубовта.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com