25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Луна Ѓогани влегува и во „Задруга 3“

Најчитани вести

Луна Ѓогани победи во реалното шоу „Задруга 2“, а дома си замина со 170. 000 евра.

Меѓутоа, деновиве српските медиуми пишуваат дека Луна повторно ќе биде дел од новата сезона на реалното шоу. Овој пат нема да биде учесничка, туку дел од водителскиот тим.

Бидејќи Луна зборуваше дека сака да биде водителка таа желба може наскоро да и се исполни, а во Белата куќа ќе влегува кога станува збор за одредни емисии.

Со оглед на тоа што сега фокусот и е на музичката кариера, таа ќе води емисии кога ќе нема настапи, а продукцијата смета дека на тој начин дека новата сезона ќе биде уште поинтересна.

Дали Ѓогани навистина ќе биде водителка останува да видиме./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com