30.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Луксуз и гламур: Емина Јаховиќ ја покажа внатрешноста од новиот дом каде живее со турскиот милијардер

Најчитани вести

Пејачката Емина Јаховиќ неодамна се исели од домот каде што живееше со својот поранешен сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал и синовите Јаман и Јавуз.

Иако Јаховиќ се разведе од пејачот пред две години, до скоро живееше во куќата која тој и ја остави за децата да не ја менуваат средината, но неодамна ја промени адресата на живеење и се пресели во помал стан.

Сега, пејачката реши да ги отвори вратите од новиот дом и да и покаже на јавноста како го уредила. На прв поглед јасно е дека во целиот дом преовладува луксуз и гламур, нежни бои и модерен мебел во арт-деко стил. Како ви се допаѓа?

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com