29.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Луксузниот живот на Џорџина Родригез со Кристијано Роналдо во трејлерот за нејзината серија на Netflix

Најчитани вести

Пред пет години, љубовта го промени животот на Џорџина Родригез. Сега е време да ја откриеме приватната страна на жената која стои зад насловните страници, Instagram stories и црвениот тепих“ – стои во описот на трејлерот.

„Сонував да имам шармантен принц покрај мене и сега го имам. Благодарение на љубовта, животот ми е сон“ – вели Џорџина во видеото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com