20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

„Лошо, зошто носиш перика?“: Лила се дотера за на свадба, па посака само да биде видена, макар и не им се допаднала на сите (фото)

Најчитани вести

Ред одмор, ред свадбена прослава, Лила Филиповска го минува летото како што е ред и како и секоја година за неа.

Оваа 2022-ра за познатата водителка се разликува по тоа што е поканета како гостинка на повеќе свадбени прослави, а таа како вистинска дама мора да се дотера во вистинско светло како што и прилега на една позната гостинка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com