1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Локатели како Роналдо, тргна Кока-кола, стави вода (ВИДЕО)

Најчитани вести

Кока-кола излегува како голем губитник на Европското првенство, откако Роналдо ги тргна шишињата од овој пијалок, тоа почнаа да го прават и другите.

По вчерашниот меч меѓу Италија и Швајцарија, на прес-конференцијата по мечот, Мануел Локатели ги тргна шишињата со Кока-кола стави вода.

Италијанецот кој беше играч на мечот, го имитираше Роналдо кој претходно со таков потег ги бутна акциите на Кока-кола за неверојатни 4 милијарди долари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести