30.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Лионел Меси со атрактивната сопруга и трите мали деца на егзотичен одмор на Карибите

Најчитани вести

Лионел Меси се дистанцираше од професионалните обврски и издвои време за своето семејство.

32-годишниот фудбалер моментално ужива на Карибите заедно со сопругата Антонела и трите мали синови – Тијаго, Матео и Чиро.

Погледнете ги прекрасните фотографии кои парот ги сподели од релаксираните и романтичните моменти за време на тропскиот одмор:

Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството
Меси со семејството

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com