7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Лимузина, шампањ и луксуз: Како помина моминската вечер на снаата на Цеца?

Најчитани вести

Бремената идна сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, ја прослави својата моминска вечер пред големата свадба која е закажана за 24 ноември и е најавена како свадба на векот на балканските простори.

Најпрво Богдана, заедно со сестрите, другарките, но и золвата Анастасија, се возеа во луксузна лимузина и пиеја шампањско, пееја познати српски хитови, се фотографираа и сето тоа го пренесуваа на Инстаграм.

Кога пристигнаа во вилата, за чие изнајмување потрошиле 1.500 евра, Богдана се расплакала колку сè било убаво организирано и украсено. Поради розовата тема на целата забава, јавноста шпекулира дека таа и Вељко очекуваат женско бебе.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести