7.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Лили Олдриџ веќе е русокоса

Најчитани вести

Додека сме возбудени за новата фризура на Бела Хадид и ние сме дел од јавното мислење дека таа многу личи на својата сестра Џиџи Хадид, друг супермодел влезе во тимот на блондинките.

Лили Олдриџ, чија темна коса отсекогаш била нејзин заштитен знак, претстави радикално поинаква визија.

Во прилог на платинесто русата боја, Лили има драстично скратена должина на нејзината коса.

Нејзината нова визија, 33-годишната убавица, за прв пат  ја покажа на фановите на Инстаграм, објавувајќи ги своите известувања.

Таа сама ја дефинира промената на изгледот како сон, именувајќи ја сликата “Фризурата од соништата”.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести