32.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Лиз Харли со новата провокативна фотографија ги израдува своите фанови

Најчитани вести

„Бог те создал тебе кога мислел на бикини“ – напишал некој нејзин обожавател. Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) повеќе пати докажала дека има брутално тело во шестата деценија од животот. А, тоа го направила и сега.

Лиз покрај дрвјата позирала во “жешки“ панталончиња додека пак во горниот дел имала бикини. До израз дошла нејзината секси линија, а пред сè нејзините бујни гради.

Фановите повторно биле воодушевени, а на Инстаграм ѝ доделиле многубројни коментари. „Бог те создал тебе кога мислел на бикини“ – напишал некој нејзин обожавател.

Еве ја и фотографијата:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com