7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Лејди Гага падна од сцената

Најчитани вести

При синоќешниот настап во Лас Вегас, Лејди Гага падна од сцената заедно со случајно одбраниот помошник од публиката.

Имено, таа повика еден од своите редовни посетители на настапите… Потоа, пеејќи, му се закачи на телото обвивајќи го со нозете околу половината, па по кратко време и двајцата паднаа од работ на бината.

Според очевидци, се чини, пејачката „го извлекла подебелиот крај” оти таа падна на грб, а нејзиниот партнер врз неа.

Сепак, никој не бил посериозно повреден, а Лејди Гага продолжила со настапот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести