-2.2 C
Skopje
Sunday, February 5, 2023

Лејди Гага како СИРЕНА во новото видео на Инстаграм

Најчитани вести

Лејди Гага (35) овој пат не ги полуде обожавателите со нова песна, туку со видео во кое излегува од базенот облечена во оскудно бикини.

Таа објави кратко видео на Инстаграм, а портокаловото бикини и големото деколте им се допаднаа на следбениците.

Таа „заработи“ над два милиони лајкови и бројни коментари од обожувателите кои беа фасцинирани од нејзиниот изглед.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести