12.8 C
Skopje
Monday, June 14, 2021

Лејди Гага во страствен бакнеж заради кој започнаа нови гласини за нејзиниот однос со еден од најмистериозните актери (ФОТО)

Најчитани вести

Лејди Гага и Адам Драјвер снимија бакнеж во брод на италијанското езеро Комо на снимањето на филмот „House of Gucci“.

Лејди Гага (34) и Адам Драјвер (37) се sвездите на новиот филм „House of Gucci“ кој се снима низ цела Италија, а многумина веќе предвидуваат дека овие улоги ќе им го донесат престижниот Оскар.

Пејачката ја отелотвори Патриша Реџани, поранешна сопруга на внукот на легендарниот дизајнер и италијански бизнисмен Гучи Гучи, Маурицио, кој го игра актерот. Гага и Адам беа видени како се бакнуваат во четвртокот на сет што беше поставен во брод во тоа време, на италијанското езеро Комо.

Пејачката во краток фустан се наведна над Драјвер за да го бакне и да се прилепи до неговите нозе, а се гледаше нејзината долна облека. За тоа време, тој ги држел веслите во чамецот, а екипажот снимил моменти на наизменична нежност.

Јавноста веќе започна да зборува за хемијата меѓу филмската двојка, но тие го сторија истото кога го снимаа романтичниот мјузикл „A star is born“. Ова всушност значи дека пејачката и актерот навистина уживале во своите улоги.

Инаку, Гага се пофали со фотографија со Адам на снимањето на филмот на почетокот на март. „Господин и госпоѓа Гучи“, напишала пејачката на италијански јазик покрај сликата на која се гушка со насмеаниот Адам, кој не е присутен на социјалните мрежи.

„Моја работа е да бидам како шпион. Во исто време, јас сум во јавност, но имам и сопствен приватен живот и стекнувам одредено искуство “, изјави тогаш актерот. Драјвер две години успешно криеше дека има дете со колешката Џоана Такер (38), со која тајно се венча во 2013 година. Адам добро ги крие информациите за неговиот приватен живот, па името на неговиот син,, сè уште не е познато.

Во биографскиот криминален филм „House of Gucci“ игра и Џаред Лето (49), кој совршено го отелотворува Паоло Гучи во неговите 60-ти години. Тој беше виден во непрепознатливо издание во пурпурно кадифено одело во комбинација со мокасини и ќелава глава со сиво и подебело лице.

Паоло беше потпретседател и извршен директор на Гучи една година пред неговиот чичко Родолфо Гучи да го отстрани од семејниот бизнис во 1978 година затоа што тој насилно сакаше да изврши модернизација. Почина во 1995 година од хроничен хепатитис на 64-годишна возраст.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести