1.8 C
Skopje
Saturday, February 4, 2023

Лејди Гага без грам шминка и облека

Најчитани вести

Лејди Гага е позната по ексцентричните модни комбинации, со кои неизбежни се беспрекорна фризура и шминка. Овој пат, на совите фанови на социјалните мрежи таа им покажа како изгледа без грам шминка.

Пејачката објави кратко видео во кое позира на сонце ненашминката и со пуштена коса. На снимката е топлес а градите ги прекрива со раката.

-Нека вашите срце сјаат како сонце, напиша Гага во описот на објавата, која во еден ден ја погледнаа преку 11 милиони корисници.

Пејачката доби и голем број комплименти за изгледот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести