23.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022

Лепа Брена со вентилатор во раце пристигна на роденденската забава на Филип Живојиновиќ

Најчитани вести

Пејачката Лепа Брена на роденденската прослава на Филип Живојиновиќ пристигнала со вентилатор во рака и ги шокирала сите.

Поточно, Брена се возела во автомобилот до самиот ресторан, а кога се паркирала, прво позирала пред собраните медиуми, а потоа се вратила по вентилаторот кој и помогнале да го носи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com