8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Лепа Брена со вентилатор во раце пристигна на роденденската забава на Филип Живојиновиќ

Најчитани вести

Пејачката Лепа Брена на роденденската прослава на Филип Живојиновиќ пристигнала со вентилатор во рака и ги шокирала сите.

Поточно, Брена се возела во автомобилот до самиот ресторан, а кога се паркирала, прво позирала пред собраните медиуми, а потоа се вратила по вентилаторот кој и помогнале да го носи.

Најнови вести