8.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Лепа Брена на настап се појави со длабоко деколте – на 59 години изгледа фантастично

Најчитани вести

Лепа Брена на социјалните мрежи објави фотографии во бел фустан со длабоко деколте.

Лепа Брена во октомври ќе наполни 59 години, но уште илјадници фанови вистински ја обожаваат.

На Инстаграм, каде што ја следат над 300.000 фанови објави фотографија во бел фустан со длабоко деколте, на кое може да позавидат и далеку помлади./press24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести